Заклад дошкільної освіти№ 231 «Малинка» проводить прийом дітей в групи раннього та дошкільного віку. Для оформлення дитини необхідно мати направлення Територіального відділу освіти Хортицького району. Прийомний день понеділок з 10.00-12.00 та четвер з 15.00-17.00

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі:

-заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- направлення до ЗДО від територіального відділу освіти;

-довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

-свідоцтва про народження (ксерокопія);

-Довідка з засвідченням факту,що дитина здорова.(Таку довідку випише педіатр або сімейний лікар закладу охорони здоров’ я, у якому спостерігається дитина. У довідці лікар має зазначити: прізвище,ім’я, по батькові дитини;дата народження;місце проживання;інформацію про стан здоров’ я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти)

- "Карти профілактичних щеплень" за формою № 063/о (ксерокопія)

Групи у ЗДО комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Статус дитини для звільнення від плати за харчування у ЗДО:

- Діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- Діти-інваліди;

- Діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям;

- Дитина, батько (мати) якої загинув під час виконання службових (обов`язків);

- Дітей із числа сімей учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції) та дітей загиблих учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції)

- Дитина з багатодітної сім`ї

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

•на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

*Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 6:30 до 18:30 год.

*Прийом дітей з 6:30 до 8:00.

*Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.

Про неможливість приходу дитини в дитячий садок по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ДНЗ.

*Плата за харчування дитини здійснюється до 10 числа поточного місяця.

Пам’ятайте:від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

Для створення комфортних умов перебування дитини в ДНЗ необхідно:

- не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготи; дівчаткам - колготи, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи); - піжама для сну; - два пакети для зберігання чистої і використаної білизни; - промаркувати білизну, одяг та інші речі.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей

*Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини.

* Носіння комбінезонів не бажане.

* Нижня білизна повинна бути завжди чистою.

* Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.

* Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.

* Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці.

* Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.

* Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.

* Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики, пігулки), а також їжу та напої.

Попередня Грудень 2019 Наступна