Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база ЗДО №231 включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання та інші матеріальні цінності, має задовільний стан.

Забезпечення матеріально-технічної бази ЗДО №231 здійснюється за рахунок бюджетного фінансування, добровільних благодійних внесків на благодійний фонд «Розвиток».

В групах створені належні санітарно-гігієнічні умови для задоволення вікових та індивідуальних потреб дітей в організованій та самостійній діяльності. Обладнання груп в задовільному стані, доцільно розміщені меблі та розвивальні куточки, відсутні предмети, що становлять загрозу для здоров'я дітей. Маркування та розміщення меблів відповідає вимогам Санітарного регламенту.

На території дошкільного закладу обладнані ігрові та спортивний майданчики. Кожна вікова група має ігровий майданчик доповнений нестандартним ігровим обладнання виготовленим та встановленим при допомозі батьків. Щороку за допомогою батьків, працівників все обладнання групових майданчиків ремонтується і фарбується.

Вимоги до матеріально-технічної бази ЗДО №231 визначаються відповідними будівельними санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також Примірним переліком ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 № 1633

Ігрова діяльність60%
Рухова діяльність75%
Художня діяльність:
- образотворча діяльність;
- театральна і літературна діяльність;
Мовленнєво-пізнавальна діяльність:
- ознайомлення із природним довкіллям;
- ознайомлення із соціальним і предметним довкіллям;
- формування елементарних математичних уявлень;
Трудова діяльність:
- праця у природі;
- господарсько-побутова праця;
Технічні засоби навчання60%
Ігрове та навчально-дидактичне обладнання для груп дітей віком від народження до 3 років у закладах дошкільної освіти

В середньому по ЗДО - 70%

Ігрове та навчально-дидактичне обладнання для груп дітей віком від 3 до 6 (7) років у закладах дошкільної освіти
Ігрова діяльність57%
Рухова діяльність69%
Художня діяльність:
- образотворча діяльність;
- музична діяльність;
- театральна і літературна діяльність;
Мовленнєво-пізнавальна діяльність:
- ознайомлення із природним довкіллям;
- ознайомлення із соціальним і предметним довкіллям;
- формування звукової культури мовлення і пропедевтика навчання елементів грамоти;
- формування елементарних математичних уявлень;
Трудова діяльність:
- художня праця;
- праця у природі;
- господарсько-побутова праця;
Технічні засоби навчання60%

В середньому по ЗДО - 64%

2017 рік: Депутатом Запорізької міської ради Орєшкіним Ю.І. було виділено 35000грн. для придбання подушок, картоплечистки та м´ясорубки.

2018 рік: Депутатом Запорізької міської ради Орєшкіним Ю.І. було виділено 80 тис. для придбання електрокотла (50тис.), заміну вікон в групі №6 (20тис), на вхідні двері та піддашок над ганком в групі № 9 (10 тис).

Результативною та дієвою є робота колективу та батьківського загалу щодо забезпечення в закладі належних умов для навчання і виховання дітей відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних вимог, модернізації матеріально-технічної бази.

Попередня Червень 2020 Наступна