ВЕБІНАРИ «ЯКІСНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА В УКРАЇНІ»

У грудні 2020 року розпочалась серія вебінарів «Якісна дошкільна освіта в Україні», які триватимуть і протягом січня-лютого 2021 року. Дізнаватись про вебінари, а також переглядати їх можна на Facebook-сторінці МОН за посиланням.

Під час першого вебінару йшлося про міжнародні критерії якості дошкільної освіти, світову практику дослідження за методикою ECERS-3 та план дослідження в Україні. З відеозаписом вебінару можна ознайомитись за посиланням.

На другому вебінарі було охоплено такі теми: структура, зміст та достовірність шкали ECERS-3, а також процедура дослідження за цією методикою. Спікери поділились і тим, як використовувати друковане видання ECERS-3 під час щоденної роботи в дитсадку. Вебінар можна переглянути за посиланням.

Докладніше про саму методику ECERS-3 дізнавайтесь на сайті Міністерства і освіти науки України. Якщо після перегляду вебінарів у вас залишились питання стосовно ECERS-3, то їх можна поставити у формі за посиланням. Ми відповімо на запитання під час наступних вебінарів.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ТА УПРАВЛІНЦІВ

1. Серія вебінарів для підвищення рівня обізнаності щодо психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та турботи про психічне здоров’я дітей під час навчання. Вебінари відбудуться впродовж січня-червня 2021 року. Для участі необхідно зареєструватись за посиланням. Докладніше про цикл вебінарів – на сайті МОН.
  2. Серія вебінарів «Якісна дошкільна освіта в Україні» продовжується. Наступні вебінари відбудуться 26 січня, 2 лютого та 9 лютого 2021 з 14:00 до 16:00. Усі їх можна буде переглянути на Facebook-сторінці Міністерства освіти і науки України.

Під час вебінарів буде висвітлено такі теми: простір, умеблювання та повсякденні практики особистого догляду для дошкільнят, мовлення, грамотність, види навчально-пізнавальної діяльності, взаємодія та структурування програми в дитсадку за методикою ECERS-3. Під час усіх вебінарів спікерки надаватимуть практичні поради для педагогів й управлінців сфери дошкільної освіти.