Заклад дошкільної освіти № 231 «Малинка» ЗМР проводить прийом дітей в групи раннього та дошкільного віку. Для оформлення дитини необхідно мати направлення відділу освіти.

Дні прийому: понеділок, четвер.
УВАГА! ШАНОВНІ БАТЬКИ! Згідно Наказу ЗДО №231 "Малинка" ЗМР від 27.04.2022 №55/Р прийом громадян, письмових звернень здійснюється за допомогою засобів телефонного зв`язку або в електронній формі.

ТЕЛЕФОН ЗДО (061) 226-01-98; вихователя-методиста (068) 308-89-74
E-mail: 231malinka@ukr.net

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі:

-заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- направлення до ЗДО від відділу освіти;

- копії свідоцтва про народження (згідно з оригіналом);

-копії пільгового посвідчення (за наявності);

- медичної довідки про стан здоров’ я дитини з висновком лікаря,що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти та довідка дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;

- рекомендовано батькам надати копію картки профілактичних щеплень" за формою № 063/о (згідно з оригіналом)

Групи у ЗДО комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Шановні батьки, дітей дошкільного віку!

Якщо ви відноситесь до категорії внутрішньо-переміщенних осіб та маєте необхідність здати дитину до дошкільного навчального закладу - звертайтеся з цього питання до адміністрації за телефоном: 226-01-98 або за електронною адресою: 231.malinka@ukr.net

Перелік категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням

в ЗДО

*Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

* діти з інвалідністю;

* діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

* діти із сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;

* діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

* діти у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з латентною формою туберкульозу та вилікуваних від туберкульозу, у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах, у т.ч. інклюзивних) для дітей з особливими освітніми потребами;

*діти із сімей учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил) та дітей із сімей загиблих учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції), які мають відповідні документи, що підтверджують статус;

* діти із сімей, які мають трьох і більше дітей;

* діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

* діти з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у заклади дошкільної освіти:

1. Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п. 2 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово).

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

3. Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти (першочергово).

4. Діти, які є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти (першочергово).

5. Діти, які належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово).

6. Діти, які належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей (першочергово).

7. Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей (першочергово).

8. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (першочергово).

9. Діти, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону. Дітям військовослужбовців, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (першочергово).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

•на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Попередня Січень 2023 Наступна