Інтерактивні форми роботи з педагогами

На сучасному етапі розвитку системи освіти все більше уваги приділяється професійному розвитку й освіті дорослої людини.


Перед вихователем-методистом дошкільного закладу стає питання - як зробити, щоб кожен педагог став активним, зацікавленим учасником роботи різноманітних форм професійних об’єднань? Як позбутися від пасивності окремих педагогів? Як перевести їх від репродуктивної діяльності до пошукової?
Активізація творчої діяльності педагога можлива через нетрадиційні, інтерактивні методи та форми роботи з педагогами. Саме тому методична робота в дитсадку має бути максимально гнучкою, сприяти підвищенню інноваційного потенціалу педагогів та якості освітнього процесу.


На початку необхідно розібратися з самим поняттям . Слово «інтерактив» прийшло до нас з англійської мови від слова ”interact”, де “inter”- це «взаємний», “act”- діяти. Інтерактивний означає вміння взаємодіяти чи знаходитися в режимі бесіди, діалогу. Звідси можно зробити висновки, що інтерактивне навчання – це, по-перше, діалогове навчання, в ході якого відбувається взаємодія методиста і вихователя.

Майстер-клас з нетрадиційної техніки малювання "Чарівна кулька казку намалює"

/Files/images/master_-klass/IMG_2284.JPG /Files/images/master_-klass/IMG_2288.JPG/Files/images/master_-klass/IMG_2291.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 294

Коментарi